LOTE French (146 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
53.00 | 52.60 | 52.20 | 51.80 | 51.40 | 51.00 | 50.60 | 50.20 | 49.80 | 49.40 | 49.00 |
50 (3 total)
- Bisits, Xavier (Xavier College)
- Carlin, Esther (Princes Hill Secondary College)
- Ng, Ai Lin (Penleigh And Essendon Grammar School)
49 (3 total)
- Agarwal, Priya (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Marozzi, Jack (VSL - University/Brunswick/Mill Park)
- Yip, Lauren (Ruyton Girls' School)
48 (3 total)
- Gigante, Scott (Melbourne High School)
- Kalogianis, Mona (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Sturm, Lana (The Geelong College)
47 (6 total)
- Angus, Marley (Frankston High School - Vce Campus)
- Deng, Shuer (Camberwell Anglican Girls Grammar School)
- Lang, Claudia (Princes Hill Secondary College)
- Mcmahon, Muirenn (VSL Lote Distance Education)
- Prowse, Claire (Genazzano F.C.J. College)
- Walter, India (Lauriston Girls School)
46 (7 total)
- Burn, Sophie (Lauriston Girls School)
- Butler, David (Parade College)
- Clarke, Emily (Firbank Grammar School)
- Cooper, Charles (Scotch College)
- Eid, Joseph (St Kevin's College Toorak)
- Ruether, Leo (Melbourne High School)
- Sand, Emeric (St Kevin's College Toorak)
45 (10 total)
- Chan, Joyce (Korowa Anglican Girls' School)
- Dissanayake, Paige (Huntingtower School)
- Erlich, Jeremy (VSL Lote Distance Education)
- Gerardson, Zoe (Eltham High School)
- Mcevoy, Rose (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Milanko, Sarah (Woodleigh School)
- Nguyen, Viet (Xavier College)
- Posa, Thomas (Melbourne High School)
- Welleman, Thomas (The Geelong College)
- Woliansky, Jonathan (Bialik College)
44 (13 total)
- Connell, Tyrone (Scotch College)
- Crock, Samuel (Xavier College)
- Jempson, Kaitlin (Ivanhoe Girls' Grammar School)
- Klink, Sarah (Eltham High School)
- Lane, Siobhan (Presbyterian Ladies' College)
- Lapirow, Daniel (Xavier College)
- Li, Tao (Camberwell Grammar School)
- Linden-Perlis, Disa (VSL - University/Brunswick/Mill Park)
- Negus, Katelyn (Alia College)
- Samuel, Hannah (Our Lady Of Mercy College)
- Smithson, Grace (Shelford Girls' Grammar)
- Thomas, Alan (The Geelong College)
- Widijanto, Abigail (Firbank Grammar School)
43 (18 total)
- Bonomo, Monica (Methodist Ladies College)
- Borgonovo, Joseph (St Thomas Aquinas College)
- Bourke, Eden (Firbank Grammar School)
- Brick, Lochlan (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Carter, Terence (VSL Lote Distance Education)
- Christoff, Eva (University High School)
- Herrmann, Joanna (Presbyterian Ladies' College)
- Horton Andrews, Freya (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Ibrahim, Nalian (Macrobertson Girls High School)
- Moffat, Kate (Korowa Anglican Girls' School)
- Ngo, Amanda (Fintona Girls School)
- Niu, Helena (Macrobertson Girls High School)
- Rambaldi, Julia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Rosunee, Tanveernath (Vermont Secondary College)
- Rughoonauth, Khina (VSL - Glen Waverley/Carwatha)
- Stanley, Anastasia (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Tan, Nicolette (Tintern Schools Senior College)
- Urwin, Hannah (Blackburn High School)
42 (21 total)
- Armstrong, Katerina (Lauriston Girls School)
- Breheny, Gabrielle (Catholic College Bendigo)
- Errey, Margaret (Princes Hill Secondary College)
- Hamilton, Grace (Catholic College Bendigo)
- Hoffman, Jemima (Bialik College)
- Jayasekera, Anusha (Girton Grammar School Ltd)
- Kemper, James (Haileybury College)
- Lay, Tracy (Macrobertson Girls High School)
- Lines, Travis (Western Heights Secondary College)
- Low, Elizabeth (Macrobertson Girls High School)
- Nolan, Jonti (Carey Baptist Grammar School)
- O'Connor, Mia (Ruyton Girls' School)
- O'Halloran, Hayden (St Kevin's College Toorak)
- Panjkov, Lara (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Portail, Louis (St Michael's Grammar School)
- Richardson, Rachel (VSL Lote Distance Education)
- Rogers, Spencer (St Michael's Grammar School)
- Thompson, Maeve (Haileybury Girls College)
- Tjandra, Bradley (Melbourne Grammar School)
- Wann, Sophie (Macrobertson Girls High School)
- Zhu, Alison (Macrobertson Girls High School)
41 (26 total)
- Alpass, Callum (Melbourne High School)
- Bethune, Anjali (Ruyton Girls' School)
- Chambers, Alice (St Michael's Grammar School)
- Chan Lun Yung, Dean (Mordialloc College)
- Cornfield, Alexandra (Woodleigh School)
- Dendrinos, Xafina (Mentone Girls' Grammar School)
- Fahlbusch, Ryan (Camberwell Grammar School)
- Forbes, Madelaine (Shelford Girls' Grammar)
- Garnham, Katherine (Korowa Anglican Girls' School)
- Geremia, James (St Kevin's College Toorak)
- Harris, Billie (Castlemaine Secondary College)
- Keynton, Natalie (VSL Lote Distance Education)
- Kwan, Rhoda (Macrobertson Girls High School)
- Lindenmayer, Loren (Melbourne Girls' College)
- Milne, Anna (Strathcona Baptist Girls Grammar School)
- Pagliuca, Joel (Beaconhills College - Berwick)
- Perera, Gimna (Fintona Girls School)
- Polyachenko, Andrew (Brighton Grammar School)
- Prior, Luke (Xavier College)
- Remyn, Laura (St Paul's Anglican Grammar School)
- Ross, Jim (St Michael's Grammar School)
- Scott, Giorgia (Korowa Anglican Girls' School)
- Tapley, Phoebe (Avila College)
- Tymms, Pierre (Geelong Grammar School)
- Van Berkel, Kate (Ballarat Grammar)
- Woolford, Molly (Wesley College)
40 (36 total)
- Blake, Sarah (Methodist Ladies College)
- Bond, Neisha (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Bridgeman, Georgia (Fintona Girls School)
- Colley, Benjamin (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Conan-Davies, Olivia (Canterbury Girls Secondary College)
- Danek, Eleanor (Genazzano F.C.J. College)
- Ditchfield, Benjamin (Trinity Grammar School)
- Fairweather, Molly (Melbourne Girls' College)
- Farrow, Ashleigh (Methodist Ladies College)
- Ghaly, Jason (Scotch College)
- Hiscock, Hilary (Methodist Ladies College)
- Kaufman, Adi (The Knox School)
- Kogan, Arielle (Macrobertson Girls High School)
- Le Cam, Kenvael (VSL Lote Distance Education)
- Leverett, Allison (Canterbury Girls Secondary College)
- Loughnan, Jesse (St Michael's Grammar School)
- Manders-Elgin, Theodore (VSL Lote Distance Education)
- Nair, Arshia (Glen Waverley Secondary College)
- Panckridge, Eliza (The Geelong College)
- Pinder, Jessica (Girton Grammar School Ltd)
- Pollock, Anna (Castlemaine Secondary College)
- Pommey, Etienne (Kingswood College)
- Preston, Rachel (Ballarat Grammar)
- Salzman-Bye, Imogen (Macrobertson Girls High School)
- Sanders, William (St Kevin's College Toorak)
- Saraf, Shweta (Macrobertson Girls High School)
- Sinnott, Edward (Emmanuel College)
- Smith, Laura (Korowa Anglican Girls' School)
- Soo, Rachel (Victorian College Of The Arts Secondary School)
- Tan, Claudia (Macrobertson Girls High School)
- Tibballs, Matthew (Trinity Grammar School)
- Tsoukalas, Kyriako (Huntingtower School)
- Vamben, Marie Ingrid (VSL - Dandenong/Hampton Park/Beaconhills)
- Vella, Mikaela (Penleigh And Essendon Grammar School)
- Watson, Daniel (Melbourne Grammar School)
- Xiong, Betty (Ruyton Girls' School)